Trixa dhe Semi kanë diçka të përbashkët, ja çfarë është

Të dyja janë mjaft të komentuara në mediat rozë.

Flasim për dy artistet shqiptare Semi Jaupaj dhe Beatrix Ramosajn, të cilat u takuan për pak kohë edhe brenda BBV, ani pse rrethanat i detyruan të mos jenë të afërta.

Kjo për shkak se Trixa u afrua me Donaldin, ish-partnerin e Bora Zemanit, shoqen e Semit.

Por, kohët e fundit vajzat kanë treguar se janë në përgatitje njëkohësisht të projekteve të reja.

Nuk dihet se cila do e lansojë e para dhe a do jenë dedikime sërish sikur se projektet e mëprashme.

Kujtojm se Semi dhe Trixa kanë qene bashkë në shkollë./InfoKosova/