Trixës nuk i “dhezi” kënga “Vonë”, dështon keq!

Beatrix Ramosaj vendosi që për ditëlindjen e 28-të t’i befasoj fansat me një projekt të ri.

Mirëpo, edhe pse pritën me padurim publikimin e kësaj kënge, shumë fansa u dëshpëruan nga ajo.

Në platformën “Youtube”, ndjekësit kanë lenë komente të ndryshme duke e sugjeruar që me zërin e talentuar të sjellë këngë më profesionale dhe të lej të kaluarën pas, pasi çdo rresht i kësaj këngë duket se është “diss” për Donaldin.

Gjithashtu, “dështimi” u pa pasi në kanalin “Youtube”, 5 ditë pas publikimit ka vetëm 597,887 klikime./Indeksonline/