Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Tu afruam dhe ike, mendjemadhe”, ndjekësit e “pështyjnë”, Arbana Osmanin, ky ishte...

“Tu afruam dhe ike, mendjemadhe”, ndjekësit e “pështyjnë”, Arbana Osmanin, ky ishte reagimi i saj

Edhe moderatorja ka reaguar për ndeshjen e Botërorit, Serbi-Zvicër e cila u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të Shaqirit dhe Xhakës që na dhuruan spektakël.

Ajo e ka risjellë këtë me një pjesë të filmit ku ka marrë pjesë së fundmi, të cilin e ka prezantuar në disa vende të botës.

Por në këtë postim Arbana është përballur me akuzat e ndjekësve të cilët e quajnë mendjemadhe.

“Filmi shumë i bukur, por para dhe mbas premierës në Londër u afruam për të bërë një foto me ju, por na ikë dy herë dhe s’na e dhe mundësinë”.

Por Arbana e ka mohuar menjëherë duke thënë se kanë qenë aty deri në fund.

Më poshtë një tjetër ndjekëse bie dakort me komentuesen e parë.

“Faktikisht ka të drejtë.

Kam rastisur dy herë afër teje dhe të dya herët ke qenë shumë e ftohtë, madje mund të them mendjemadhe.

Zhgënjim total nga ç’të shohim në ekran.

Gjithsesi shpreoj të kenë qenë thjesht çastë të gabuara në ditë të gabuara”, shkruan ndjekësja./albeu

Shiko komentet:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit