Web Analytics

“T’u thafshin duart”-Fjoralba Ponari nuk i’a kursen përgjigjjen ndjekësit

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari sëfundmi ka nisur pushimet e saj me partnerin.

Një ndër destinacionet që ajo ka zgjedhur të vizitojë është edhe Japonia.

Fjoralba ka ndar shumë postimë për ndjekësit e saj ku në njërën prej tyre vihet re një koment i cuditshëm nga një fans: “Mbas dy vitesh divorc. Hahah ju femrat që postoni kështu se keni të gjatë”– shkruan ai.

Por Fjoralba nuk nguron ti përgjigjet qetësisht ndjekësit duke i thënë: “: “Tu thafshin duart!” dhe e shoqëron dhe me një buzëqeshje nga pas përgjigjjen.

Kujtojmë që moderatorja poston shpesh me të dashurin e saj dhe duket shumë e dashuruar.

Nga rubrika