Web Analytics
BallinaSHOWBIZTuna e konfirmoi se po sjell duetin e ri por a është...

Tuna e konfirmoi se po sjell duetin e ri por a është me Cozman?

Para disa ditësh burime të sigurta të ”Prive”, kanë thënë se iish – cifti Tuna dhe Cozman janë ribbashkuar për një bashkëpunim.

Në mesin e këtyre zërave, dyshja nuk kanë deklaruar asgjë.

Por, së fundmi përmes disa fotografive këngëtarja Tuna e konfirmoi se po sjell një duet.

Ajo është shfaqur në luk të ri dhe mjaftë atraktive nga prapaskenat e videoklipit derisa ka shkruar: ”Ndezur si një TUNA ft … me mend kush?!”.

Artistja pranoi mijëra pëlqime për dukjen dhe një përqindje e madhe komentuan për emrin e reperit Cozman. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit