Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Tuna e rrezikshme, kujt po ia drejton thonjtë?

Tuna ka postuar disa fotografi në një studio ondulimi.

Por habit mbishkrimi në postimin e saj “Nëse të shpoj a të rrjedh gjak”.

Një nga fotografit shihen duart e saj me thonjtë të mëdhenj, ku duket se bukuroshja dëshiron ta tremb dikë.

Edhe pse shkrimi dhe duart e saj tregojnë një Tunë të rrezikshme, fytyra e saj nuk e thotë atë, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu