Web Analytics
BallinaSHOWBIZTuna i habit kalimtarët, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Shkupti!

Tuna i habit kalimtarët, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Shkupti!

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna ka marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve.

E veshur krejt zi, dizajni i fustanit të saj bie në sy.

Edhe pse eshte nene e dy femijeve mahnit me format trupore.

Shpesh komentohet per stiln unik ne veshje.

Ndryshe, ajo nuk eshte shume aktive me projekte muzikore./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit