Tuna në formë të shkëlqyer një muaj pas lindjes së djalit

Këngëtarja shqiptare Altuna Sejdiu-Tuna befasoi të gjithë për lindjen e djalit e dytë.

U bën një muaj që ajo solli në jetë Zenin, me të cilin ka ndarë edhe fotosesione të shumta gjatë periudhës së shtatzënisë dhe pas lindjes së tij, shkruan Indeksonline.

Në një mujorin e djalit ajo u kujdes të sjellë  imazhe bashkë me dy djemtë e saj.

Ajo po vazhdon të shfaqet në top formë edhe pas lindjes së djalit duke mbajtur linjat e trupit për mrekulli./Indeksonline/