Web Analytics

Tuna nënë e dy fëmijëve, por po duket si 18-vjeçare, po duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë

Nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në bikini dhe po duket më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Tuna nënë e dy fëmijëve, por po duket si 18-vjeçare, po duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë

Nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në bikini dhe po duket më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT