Web Analytics

Tuna shfaqet atraktive në fotot e reja të publikuara në Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj fotografi të reja.

Në këto imazhe, ajo shfaqet mjaft atraktive, veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër, duke vënë në pah linjat e saj të theksuara të trupit.

Përmbajtja e fotove ka frymëzuar shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj, ndërsa Tuna ka shkruar në një prej mbishkrimeve:

“Ajo fluturon me krahët e saj”.

Këngëtarja e hitit “Inati” po gjendet në një fazë të suksesshme në karrierën e saj muzikore, duke realizuar projekte të reja që janë pritur mirë nga publiku.

Shiko Fotot:

Nga rubrika