Tungjatjeta nga Beatrix Ramosaj – Shfaqet kaq joshëse dhe plot sharm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpërndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Ramosja jo rrallëherë njofton për projekte projektet e reja muzikore, ku së fundmi madje u paraqit me fusan nusërie, duke lënë të kuptohet se imazhe të tilla janë shkëputur nga projekti i radhës.

E njëjta së fundmi ka publikuar foto, në të cilat duket aq joshëse dhe plot sharm.

Megjithatë, krijuesja e hitit “Faj” është një ndër artistet më të komentuara së fundmi nga mediat online.