Web Analytics
BallinaUncategorizedTuti Sejdi tregon dy arësyet pse e zbuloi histroinë e përdh*nimit dhe...

Tuti Sejdi tregon dy arësyet pse e zbuloi histroinë e përdh*nimit dhe trafikimit

Pasi u kurorëzua Miss Universe Kosova 2021, tregoi historinë prekëse që i shokoi të githë, duke zbuluar se u tra.fikua qysh në moshën 13 – vjeçare nga komshiu, sa në Kosovë e sa në Serbi.

Ndërsa, shumë njerëz e ak.uzuan se e tregoi historinë për viktimizim, ajo u shpreh se ka pasur në të vërtetë 2 arsye të tjera, transmeton “Prive”.

“E tregova historinë e jetës për dy arsye: babain tim që ka kërkuar drejtësi dhe t’ju tregoj gjithë femrave se ne nuk duhet të heshtim, por ta mbajmë kokën lart dhe të flasim”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit