Web Analytics

U bë e famshme në Tiktok, por a e dini se kjo bukuroshe është vajza e këngëtarit Gena?

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari Gena Lito është për momentin një nga emrat më të kërkuar të performancave live.

Gena erdhi në vëmendje së fundmi në “Zemër Luana” ku u shfaq për herë të parë në ekran me partneren, Lorena Brahimajn.

Gena është mjaft i rezervuar për jetën private.

Këngëtari në jetën e tij ka një martesë të dështuar dhe prej asaj martese dy vajza të mrekullueshme, Nasiola dhe Helga.

Kjo e fundit është mjaft e ndjekur në TikTok ku bën video nga më të ndryshmet.

Por në njërën prej tyre ka bërë të ditur se është vajza e Genës duke prezantuar edhe bashkëhsorten e parë të këngëtarit që jo shumë e njohin./albeu.

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT