Web Analytics
BallinaUncategorizedU bë nënë për herë të tretë, ministrja Haxhiu publikon foto të...

U bë nënë për herë të tretë, ministrja Haxhiu publikon foto të fëmijëve

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu më 1 korrik është bërë nënë për herë të tretë.

Familja e ministres u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Andrra.

Haxhiu në rrjetet sociale sot ka publikuar imazhe të ëmbla të vogëlushes dhe dy djemve të saj.

Ky është rasti i parë në Kosovë që një ministre bëhet nënë gjatë mandatit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit