Web Analytics
BallinaSHOWBIZU bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton më të...

U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton më të ëmbël me të birin

Einxhel Shkira dhe Dagz u bënë prindër për herë të parë para 3 muajsh. Moderatorja solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Trev, ku kane treguar se ua ka ndryshuar jeten komplet.

Përgjatë kësaj periudhe Einxhel është treguar shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi në kuadër të tre mujorit ka publikuar një foto shumë të ëmbël me vogëlushin ku merre vemendje edhe me dukjen.

Ajo shihet me të birin në krah teksa të dy janë veshur sportive dhe me nuanca të ndryshme të ngjyrës kafe, dhe te kombinuar ne veshje duken kaq bukur nene e bir duke u pelqyer shume nga publiku.

Ndryshe, Einxhel dhe Dj Dagz u njohen dhe u dashuruan ne shtepine e Big Brother Vip Albania 1 ku edhe pse shume nga publiku kishin dyshime per vertetesine e dashurise se tyre ata e deshmuan te kunderten duke krijuar edhe familje bashke.Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit