Web Analytics
BallinaSHOWBIZU kapën mat, zbulohet ç'po ndodh mes Trejsi Sejdinit e Romeo Veshajt

U kapën mat, zbulohet ç’po ndodh mes Trejsi Sejdinit e Romeo Veshajt

Së fundmi Romeo Veshaj dhe Trejsi Sejdini janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot bënë xhiron e rrjetit.

U aludua se dyshja mund të kishin një raport më shumë se shoqëror, por shumë shpejt Romeo i ka hedhur poshtë thashethemet.

Ai dhe Donaldi kanë zbuluar se Trejsi do jetë e ftuara e rradhës në “Më lër të flas”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit