Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveU larguan shumë banorë në pak ditë! Çfarë vendimi do të marr...

U larguan shumë banorë në pak ditë! Çfarë vendimi do të marr produksioni për vazhdimin e ‘BBVA’?

‘Big Brother Vip Albania’ po vazhdon të jetë një ndër formatet më të komentuara. Kjo sepse ky Reality Show mbledh pranë vetës shumë shikues duke rrëmbyer kështu zemrat e masës, shkruan nzoom.

Secili tashmë i ka banorët e preferuar, e mes tyre dallohen Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.Por, anash nuk kanë mbetur as largimet nga ky program. Dikush u tërhoq, e dikë produksioni e largoi sepse theu rregullat.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje ekskluzive nga ecuria e garës së këtij formati. Javen qe lame pas ish konkurrentja Ermiona Lekbella u s’kualifikua nga loja, pasi theu rregullin ku vellau i madhe beri “ultimatum’ permes zarfit te zi.

Pas disa oresh edhe banorja tjeter aktorja Eva Alikaj u perjashtua nga programi pas nje debati me Luizin, ku shperthej duke i thene ‘ta qaj kafken’, pas kesaj fjale menjehere vellau i madh solli zarfin e zi, duke e s’kualifikua edhe ate nga loja.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit