Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveU lidh edhe me Luizin/ Do çuditeni se çfarë ka thënë Kiara...

U lidh edhe me Luizin/ Do çuditeni se çfarë ka thënë Kiara disa vite më parë për ‘Big Brother’ (Video)

Disa vite më parë Kiara Tito duket se nuk e ka parë aspak si opsion hyrjen e saj në BB VIP dhe për këtë e kishte një arsye në një intervistë dikur ajo është shprehur: “Nëse do të bëhej Isola dei Famosi në Shqipëri do të merrja pjesë menjëherë atje.

Ndërkohë në Big Brother jo se nuk më pëlqen të jetoj e mbyllur brenda 4 mureve pa dal fare nga shtëpia’‘ eshte shprehur ajo. Por duket se tashmë ka ndërruar mendim se jo vetëm që është futur por edhe krijoi një romancë.

Megjithese edhe per kete lidhje me Luizin diteve te para u pelqye shume por me sjelljen e saj ndaj Luizit ajo ka krijuar antipati per publikun ku ka humbur mbi 30 mije ndjekes ne rrjetin social Instagram.

Kjo ndaj qendrimit qe ajo po i mban Luizit duke mos i folur sic ishin dite me pare por duke e qendruar shume e ftohte ne raport me te, e ne anen tjeter Luizi vetem po pelqehet me shume nga publiku.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit