Web Analytics
BallinaUncategorizedU martuan me dasëm përrallore, por Rezarta publikon vetëm këta tre njerëz

U martuan me dasëm përrallore, por Rezarta publikon vetëm këta tre njerëz

Rezarta Shkurta i ka dhënë fund beqarisë.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre 17 vjeçare me një martesë brilante.

Ata organizuan dasmën me një pamje nga deti duke qenë çdo gjë në mënyrë përrallore.

Rezarta në Instastory ndau disa momente nga celebrimi i dashurisë së tyre.

Ajo postoi një foto të unazës, të pamjes madhështore, si dhe një video ku Hera shfaqet duke kërcyer e lumtur në dasmën e mamit e babit dhe kërcimin e Ermalit me të ëmën.

Së kur do të dali me publikime të tjera, na mbetet të presim ditëve në vazhdim./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit