10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized U martuan tinzërisht ylli i futbollit dhe e dashura e tij e...

U martuan tinzërisht ylli i futbollit dhe e dashura e tij e fëmijërisë, ja si po duken çifit

Lojtari i Real Madrid Gareth Bale tashmë nuk është beqar, shkruan “InfoKosova”.

Bale dhe e dashura e tij e fëmijërisë Emma Rhys-Jones i kanë dhënë fund beqarisë së tyre me një ceremoni martesore larg syrit medial.

Çifti janë shumë të lumtur dhe kanë vendosur që pjesën e mbetur të jetës së tyre të lumtur, ta jetojnë në një kurorë.

Ani pse larg syrit të kamerës, futbollisti dhe bukuroshja kanë bërë publike ca pamje të tyre si çift.

Të dy duken aq bukur dhe të lumtur sa që nuk po i bën përshtypje Garethit as vendimi që do të mund të mbetet jashtë planeve të Zidanes për të luajtur në këtë sezon.

Sipas medieve të huaja thuhet se çifti kanë pasur të ftuar rreth 60 familje të tyre, duke mos dashur që kjo ceremoni familjare të bëhet publike prandaj e kanë mbajtur të fshehur martesën e tyre./InfoKosova/

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics