Lojtari i Real Madrid Gareth Bale tashmë nuk është beqar, shkruan “InfoKosova”.

Bale dhe e dashura e tij e fëmijërisë Emma Rhys-Jones i kanë dhënë fund beqarisë së tyre me një ceremoni martesore larg syrit medial.

Çifti janë shumë të lumtur dhe kanë vendosur që pjesën e mbetur të jetës së tyre të lumtur, ta jetojnë në një kurorë.

Ani pse larg syrit të kamerës, futbollisti dhe bukuroshja kanë bërë publike ca pamje të tyre si çift.

Të dy duken aq bukur dhe të lumtur sa që nuk po i bën përshtypje Garethit as vendimi që do të mund të mbetet jashtë planeve të Zidanes për të luajtur në këtë sezon.

Sipas medieve të huaja thuhet se çifti kanë pasur të ftuar rreth 60 familje të tyre, duke mos dashur që kjo ceremoni familjare të bëhet publike prandaj e kanë mbajtur të fshehur martesën e tyre./InfoKosova/