U munduan boll por motra e Aferdites mori vëmendje me gjoksin gjigant

Këngëtarja shqiptare dje feston ditëlindjen e 35-të dhe po e feston atë me njerëzit e dashur të zemrës.

Në Instagramin e saj nuk munguan paraqitje nga festa që organizoi me miqtë dhe familjen në Monte Karlo.

Ajo përmes imazhit të fundit u shpreh se motra dhe dy miket e saja janë dhurata e ditëlindjes.

Afërdita u shfaq me bikini të zeza të cilat theksonin këmbët dhe gjoksin e saj pjesërisht.

Ndersa ishte Jehona ajo e cila mori vemedjen e fansave me gjoksin e saj gjigant.