U ndanë apo jo Flori dhe Liberta? Ja e vërteta

Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike.

Në vitin 2017 u tha se Flori dhe Liberta janë ndarë ende pa e konfirmuar lidhjen e tyre.

Mirëpo edhe pas ndarjes, dyshja duket se kanë mbetur miq pasi Liberta e ftoi Florin në emisionin e fundvitit “Prive Reality”.

Ky ishte një ribashkim i Florit dhe Libertës në ekran dhe që shkoi për mrekulli sepse dyshja treguan se marrëdhënia e tyre është shumë e mirë pas ndarjes.

“Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë!”, tha Liberta gjatë emisionit.

Dyshja u përqafuan e kërcyen bashkë duke treguar se kanë mbetur miq.

Shiko Videon nga minuta 29:00