Web Analytics
BallinaSHOWBIZU përfol për një lidhje dashurie me Butrint Imeri, aktorja Olta Beqiri...

U përfol për një lidhje dashurie me Butrint Imeri, aktorja Olta Beqiri me ne fund tregon të vërtetën

Butrint Imeri dhe aktorja Olta Beqiri janë përfolur për një lidhje,or as njëri e as tjetri, nuk kanë konfirmuar asnjëherë asgjë për fansat e tyre.

Të gjitha këto dyshime filluan kur dyshja u fotografuan bashkë në një dalje publike.

Së fundi aktorja ishte e ftuar tek emisioni “Më lër të flas’, ku edhe i dha fund thashethemeve.

Ajo tha se asgjë që është shkruar në portale nuk është e vërtetë dhe se është beqare.

“Njerëzit vdesin të marrin një gjë të vogël dhe ta bëjnë të madhe, jo domosdoshmërisht të kesh një foto me dikë do të thotë të jesh me lidhur me atë. Unë beqare jam.”, u shpreh ajo./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit