Web Analytics
BallinaSHOWBIZU përfol se është shtatzënë, reagon Sarah dhe tregon a është e...

U përfol se është shtatzënë, reagon Sarah dhe tregon a është e vërtetë

Sarah Berisha ka demantuar lajmin se ajo dhe PM po bëhen prindër për herë të parë, në një postim të shpërndarë në InstaStory, ajo ka treguar kjo gjë nuk është e vërtetë.

Kjo nisi nga një shaka që Young Zerka e bëri në emisionin e “Zemër Luana” duke e nguc në këtë rast DJ PM. Postimi i plotë i Berishës (pa ndërhyrje): “Jo njerëz nuk jam shtatzënë, ju lutem mos më uroni.

Një lajm kaq të rëndësishëm dhe të bukur do ta merrni vesh vetëm nga unë dhe nga askush tjetër.Ju falënderoj shumë për interesimin që tregoni dhe realisht më bëhet qejfi shumë, por kjo gjë nuk është e vërtetë.

Dhe ju lutem mjaft më me këto lajme ‘Sarah Pm në pritje të ëmbël’ kushedi tani do ishim me tri bebe brenda vitit, aq herë sa ka dalë si lajm” ka shkruajtur ajo ne postimin ne Insta Story./Telegrafi/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit