U përfol se u nda me Bleron, Afrona vjen me një dedikim

Ka tash e sa ditë që në mediat flitet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Kjo pasi dyshja kanë larguar të gjitha fotot e përbashkëta dhe nuk pëlqenin fotografi të njëri tjetrit në Instagram.

Dyshja akoma nuk e kanë konfirmuar zytarisht.

Ata janë parë duke hedhur postime të ndryshme në Instagram.

Së fudmi ka qenë Afrona e cila në një fotografi të publikuar në Isntagram krahas saj ka shkruar “Një grua e fortë ju sfidon duke ju shikuar në sy apo me një mbyllje syri”.

Nuk dihet nëse kjo është dedikim për Bleron apo thjeshtë një rastësi.

Shiko foton: