Web Analytics
BallinaSHOWBIZU përfolën për një lidhje dashurie, kjo është e vërteta e raportit...

U përfolën për një lidhje dashurie, kjo është e vërteta e raportit në mes Melindës dhe Finem

Sot, në media qarkulloi lajmi se rep-artistja Melinda është në lidhje dashurie me reperin Finem.

Këto dyshime i ngriti komenti i Finemit në postimin e Melindës.

Mirëpo burime të lajminet kanë treguar se fjala është për një projekt muzikor, e jo një lidhje dashurie.

Ndërsa pritet që ditët në vijmë ata të bëjnë publike detaje të tjera rreth këtij bashkëpunimi. /Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit