Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveU përfolën se kishin lidhje dashurie, por zbulohet se çfarë e lidh...

U përfolën se kishin lidhje dashurie, por zbulohet se çfarë e lidh Efin me këngëtarin nga Kosova

“Fatkeqësi” mban titullin kënga më e re e lansuar nga Mozzik, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale. Producenti Rzon qëndron prapa këtij realizimi muzikor, i cili pritet të pëlqehet nga fansat e shumtë të Gramoz Aliut.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, derisa për anën vizuale është angazhuar produksioni Sekuencë që e ka xhiruar videon muzikore. E veçanta e këtij projekti është se protagonistja femër në videoklip është Efi Dhedhes per te cilen menjeher filluan aludimet se mund te kishte nisur nje lidhje dashurie me reperin teksa shfaqeshin shpesh bashke.

Bukuroshja fitoi simpatinë e publikut pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të spektaklit televiziv, Big Brother VIP Albania. Efi Dhedhes u bë e njohur për publikun nga emisioni i dashurisë “Përputhen”. Ajo mori menjëherë vëmendje për ngjashmërinë me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën, duke u bërë pjesë e portaleve.

Efi e nisi rrugëtimin e saj në “Përputhen” në tetor 2021. Gjatë qëndrimit në emision, ajo shpeshherë pati debate e zënka si me konkurrentët, edhe me opinionistin Arjan Konomi, karakter të cilin e shfaqi edhe gjatë Big Brother. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit