U pezullua nga “Për’Puthen” pas debateve me Sindin, autorja jep lajmin në lidhje me Julianin

Autorja e programit më të shikur të momentit, “Për’Puthen”, ka një surprizë për të gjithë shikuesit e këtij emisioni.

I komentuari i momentit për jetesën dhe natyrën e tij, Juliani u pezullua nga programi pak ditë më parë pas debateve me Sindin, ku kjo e fundit sh.pertheu pas komentit nga Juliani që tha se ajo është “si vaji i Borshit, ekstra i vi.rgjër”.

Por pas një pauze të shkurtër, Juliani do të rikthehet!

Këtë e bën të ditur, autorja e emisionit, Olsa Muahmeti, e cila ne një story në rrjete sociale, shihet së bashku me Julianin.

Juljan Lala është hyrja më e re në Për’puthen që ndezi menjëherë debate në studio pasi tha se jeton në shpellë dhe udhëton në botë pa para./blic