Web Analytics

U raportua se e sulmua fizikisht nga burri dhe vëllai, Teuta Selimi shfaqet në këtë gjendje

Botuar nga: InfoKosova

Javën e fundit Teuta Selimi ka qenë shumë prezente në mediat roze.

Kjo pasi në media u raportua se këngëtarja ka bërë denoncim në polici për dhunë fizike nga bashkëshorti dhe vëllai i saj.

Ndaj këtyre lajmeve nuk ka reaguar fare këngëtarja, as duke i mohuar e as duke i vetëtuar.

Ajo e ka bërë të kundërtën, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga mbrëmje muzikore.

E se fundmi këngëtarja është lajmëruar nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe e veshur provokuese, Teuta Selimi shfaqet super joshëse.

Duket se këngëtarja i ka lënë pas problemet familjare dhe po merret me punë dhe vetën e saj. /ORAinfo/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__)

Të FUNDIT