Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Kosova‘U ribashkum’, Andi tregon me kë e kaloi natën pas djales nga...

‘U ribashkum’, Andi tregon me kë e kaloi natën pas djales nga BBV Kosova!

Ky është ish-banori i parë që e takoi Andin pasi u eliminua nga “BBVK” Nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova mbrëmë është larguar Andi Artani.

Të nominuar ishin Andi, Gresa, Mbresa dhe Bruno. Pas daljes ai është pyetur se çka e ka penalizuar dhe tha se vetja e tij dhe duke shtuar se ka dhënë shumë për këtë format.Gjatë kohës sa ishte brenda Andi ka krijuar edhe shoqëri të mirë me disa nga banorët, ku më të parin që u takua pas daljes është këngëtari, Blasta.

Përmes një postimi ku u shfaqen dyshja bashkë, Blasta shkroi “ U ribashkuam”. Ndryshe Andi ishte banori i cili u eleminua natene mbremshme nga Big Brother Vip Kosova. Edhe pse shume fansa menedonin se Andi do ta prekte finalen, duket se per disa nuk ishte ashtu.

Ndersa Banori tjeter Blasta, u largua nga Big Brother Vip Kosova, pas nje lendimi te vogel qe pate ne pjesen intime, ku banori tjeter Artani e kishte djegur me hekurin per hekurosje. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,681FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit