Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

U shpall i vdekur, i dashuri i Rina Balaj bën daljen e parë publike

Rep-artisti Sin Boy ka hyrë live në Tik Tok.

Ai ka bërë daljen e tij të parë publike pasi u raportua se ka ndërruar jetë shkak i mbidozës.

Megjithatë, ai fatmirësisht qenka mirë dhe shëndet plot.

Kjo u vërtetua përmes një paraqitje të tij në platformën Tik Tok.

Shikojeni edhe ju?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu