Web Analytics

U shpreh se nuk e ndihmon nga ana ekonomike, Georgina i përgjigjet për herë të parë motrës së saj publikisht

Botuar nga: InfoKosova

Georgina Rodríguez ka folur gjatë një interviste për revistën “Elle”, ku është rrëfyer për çështje që nisin nga marrëdhënia me Cristiano Ronaldon, humbja e djalit te tyre të porsalindur e deri tek akuzat e së motrës se nuk e ndihmon nga ana financiare.

“Nëse e kërkoni emrin tim ne Google sot, do te lexoni se jam ne një grindje me familjen e Cristianos, se kam një motër ëe me kërkon para dhe se diçka ka ndodhur me Rosalia-n.

Jeta ime është shumë më e thjeshte se e gjithë kjo, nuk më pëlqejnë konfliktet, nuk zihem kurrë me askënd.

Gjeja me e keqe është se i gjithë ky informacion është një gënjeshtër, kjo nuk jam unë”, ishte përgjigja e Georginas rreth lajmeve për të motrën.

Kujtojmë se pak jave me parë, motra e saj Patricia, i bëri thirrje familjes Ronaldo për ndihme ekonomike, në një interviste të dhënë për socialistë.

Të FUNDIT