Web Analytics

U tha se Egla është në izolim, publikohen pamjet që qesin në ‘rrenë’ produksionin e BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Në  Iconstyle kanë mbërritur pamje ekskluzive të aktores, Egla Ceno në kryeqytet edhe pse rrjeti po “zjen” prej orësh për një rikthim të saj në “Big Brother Vip”.

Burime ekskluzive bëjnë me dije se ish-banorja është parë në zonën e “Komunës së Parisit” me kapele dhe rroba të zakonshme, në shoqërinë e disa personave që me siguri mund të jenë të afërmit e saj.

Pra “miti” i videos virale në dhomën e izolimit, bie!

E gjitha mesa duket ka qenë një gënjeshtër e produksionit për 1 Prill.

Shiko foton:

Të FUNDIT