Web Analytics

U tha se ka pasuri marramendëse, Lumbardhi tregon se a është e vërtetë!

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu, fituesi i Big Brother Vip Kosova është përfolur mjaft shumë për jetën e tij private.

Kjo pasi kanë qarkulluar lajme të shumta ku thuhet se Lumbardhi dhe familja e tij zotërojnë pasuri marramendëse.

E piërkisht për këtë është pyetur në një intervistë së fundmi.

Ai tha se mediat e kanë ekzagjeruar pak këtë, mirëpo në familjen e babait të tij janë 6 vëllëzër dhe kanë firmat dhe pasurinë e përbashkët andaj kur mblidhen të gjithë gjeneron më shumë pasuri bashkë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT