Web Analytics

U tha se nuk do të qëndrojnë bashkë, ja çfarë po bëjnë Heidi dhe Romeo

Çifti Romeo dhe Heidi romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’.

Gjatë qëndrimit të tyre u përfol shumë romanca e tyre e madje duke mos i besuar ndjenjave të çiftit.

Por çifti çdo dite e më shumë po i hedh poshtë këto akuza.

Romeo dhe Heidi pas pushimeve në Spanjë kanë udhëtuar drejt Milanos./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika