Web Analytics
BallinaSHOWBIZU zhduk për dy ditë, Beatrix reagon për herë të parë pas...

U zhduk për dy ditë, Beatrix reagon për herë të parë pas fotos së Donaldit dhe Borës

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas fotos se publikuar te lidhjes se Donald Veshajt me Bora Zemanin.

Këngëtarja ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet e veshur mjaft bukur.

Ky është postimi i parë i këngëtares që pasi Bora publikoi foton me Donaldin.

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’ i shëron”- shkruan Beatrix perbri fotove.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit