Web Analytics
BallinaUncategorizedUdhëtoi 3800 milje për ti propozuar të dashurës

Udhëtoi 3800 milje për ti propozuar të dashurës

Tom Jacoby ka udhëtuar rreth 3800 milje për ti propozuar martesë të dashurës së tij, vetëm 6 muaj pasi u njohën në një faqe online.

Ai e surprizoi Lauren Luicille në stacionin e Londrës, pasi ajo po bënte një udhëtim nëpër Europë.

Sipas pamjeve të publikuara, sapo i tha që është dashuria e jetës së tij, ai u ul në gjunjë për ti propozuar martesë, nga e cila mori përgjigje pozitive.

“Kjo ishte vërtetë surpriza më e madhe që kam marrë në jetë, nuk mund ta besoja se ai ishte përballë meje.

Kam qenë duke udhëtuar për 3 javët e fundit në Itali, Francë dhe Budapest e nuk kam patur asnjë kontakt me Tom, dhe papritmas ai po më priste në Londër,” – tha vajza nga Ohio.

Ata të dy u njohën në mars të 2016 dhe u dashuruan pas kontaktit që patën në Match.com, faqe online për tu njohur me njerëz.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/276641756643320/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit