Ulet në një skaj të studios dhe… duket kaq bukur

Alesia Bami është një nga moderatoret më të bukura shqiptare.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka treguar se sa e pasionuar është ndaj fotografive.

Madje shumë prej imazhe që i hedh në Instagram, Alesia i bën nga studioja televizive e emisionit të saj.

Një gjë të tillë, prezantuesja e bëri përsëri.

E ulur në një skaj ajo duket shumë seksi e veshur me një fustan të shkurtë që ia ka nxjerr trupin seksi.