Pak më parë është postuar një video në rrjetin social Facebook, ku nuk dihet arsyeja përse këta 2 të moshuar rrahen, shkruan InfoKosova.

Një grua shihet duke e goditur burrin e sajë me një këpucë, arsyeja ende nuk dihet, po gruaja duket shumë e nxehur në burrin.

Pushuesit në plazhin e ulqinit nuk kanë hezituar që ti ndanin të mos rrihenin burri me gruan.

Fëmijët janë frikësuar, kështu e kanë komentuar dëshmitarët okular rrahjen në mes një gruaje dhe burri në plazhin e Ulqinit të Malit të Zi, raporton Almakos.

Arsyeja e kësaj ngjarje nuk dihet ende, pushuesit nga atje kanë bërë një inçizim.

“Ja një ngjarje kriminele nga Ulqini”, shkruhet në përshkrimin e videos.

Më poshtë mund të shihni videon e plotë:

Shiko Videon: