Web Analytics
BallinaUncategorized“Unë jam zoti”, deklarata shokuese e konkurrentit të “Përputhen”

“Unë jam zoti”, deklarata shokuese e konkurrentit të “Përputhen”

Bajo ka qenë ai qe ka deklaruar një gjë të tillë.

Kjo ka ndodhur në programin “Përputhen” gjatë një debati, shkruan lajmi.net.

Derisa diskutonin, Bajo befasoi me deklaratën e tij duke e quajtur veten “Zot” ndërsa në vazhdim mori komente negative nga konkurrentët.

Ndryshe, Bajo ka qenë në takim me Adën të cilët kishin puthje dhe përqafime në takim./Lajmi/

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit