Unikkatil sonte me një surprizë në Klan Arena

Unikkatil sapo ka paralajmëruar këngën e re.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka njoftuar se sot do të lansohet projekti i ri muzikor.

Ndërsa kengen do të këndojë në Klan Arena.

Lideri i TBA do të jetë pjesë e organizimit nga “KFS” që sjell MMAF, ku edhe do të performojë me hitet e tij dhe këngën që del sot.