Web Analytics

Upss! Produksioni i BBV Kosova ironizon Luiz Ejllin

Botuar nga: InfoKosova

“Prime” i “Big Brother VIP Kosova” mbrëmjen e sotme nisi me surpriza, por edhe debate.

Mes banorëve pati jo pak përplasje, duke përmendur këtu debatin e Santianës me Ganiun, apo sërish ky i fundit me Shqipe Hysenajn, si edhe debati mes opinionistit Bled Mane dhe Blero Muharremit.

Mirëpo përpos ngjarjeve në “Prime”, vëmendje programi i BBV Kosova ka marrë edhe me një postim që ka bërë në rrjetin social Instagram.

Faqja zyrtare e programit të reality show-t në Kosovë, ka postuar një video të qytetit të Shkodrës dhe e ka shoqëruar me shkrimin: “Prime i Big Brother VIP Kosova, zbrazë Shkodrën”.

Shiko postimin:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT