“Urgjent ndërroj bashkëpuntorët”- Projekti më i ri nga Kida “Dinero” kritikohet keq, kjo është arsyeja

Gjatë mesnatës Kida ka lansuar këngën e saj më të re.

Kjo këngë e titulluar “Dinero” është shoqëruar me videoklip dhe vëmendjen e mori paraqitja e saj.

Edhe pse brenda një kohe të shkurt arriti që të ketë një numër të madh klikimesh në kanalin zyrtar ‘Youtube’ diçka nuk ju pëlqeu ndjeksëve.

Ata ‘shpërthyen’ në kritika duke sygjeruar këngëtaren të ndërroj urgjentisht bashkëpuntorët.

Krahas kësaj, Kida vazhdon të jetë një ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar./Blic/

Shiko videoklipin dhe këngën e re: