Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITAKTUALE“Urime gëzimi ynë i parë”, kështu e uron babai Memli Krasniqin për...

“Urime gëzimi ynë i parë”, kështu e uron babai Memli Krasniqin për ditëlindje

Profesori Milazim Krasniqi, ka uruar djalin e tij Memlin, për ditëlindjen e 41-të.

Ai ka shkruar në Facebook fjalë të mira për Memlin, të cilin e quan krenari të familjes

Krasniqi i ka uruar Memlit shëndet e jetë të gjatë, duke shtuar se ai është gëzimi i parë i familjes.

“Djali ynë i shumëdashur, Memli, sot e ka ditëlindjen.

Memli ishte gëzimi ynë i parë dhe është gëzim yni në vazhdimësi tash 41 vjet.

Urime, babush!

Zoti të dhashtë shëndet, suksese, mbarësi dhe të ruajtë e të gëzoftë gjithmonë, siç na ke gëzuar e na ke bërë ti ne krenar dhe prindër të lumtur”, ka shkruar profesori Krasniqi.

Ndryshe, për ditëlindjen e Memlit sot ka postuar një urim edhe kreu i PDK’së, Enver Hoxhaj.

“Me miq e bashkëpunëtorë si Memli dhe ekipi i mrekullueshëm i Rimëkëmbjes, fitorja e PDK-së është e pandalshme.

Urime ditëlindjen, Memli!”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook./Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit