Web Analytics
BallinaSHOWBIZUrimi i ëmbël i Dagz për Einxhel

Urimi i ëmbël i Dagz për Einxhel

Einxhel Shkira sot feston ditëlindjen, moderatorja sot mbush plot 33 pranvera dhe nuk ka qenë më e plotësuar asnjëher me parë sesa tani qe është në pritje të embël.

Sigurisht, një urim publik nga partneri i saj Dj Dagz nuk kishte se si të mungonte, në këtë datë të shënuar për të.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Einxhel pasi ajo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për të parën herë.

Ndryshe, Einxhel ka treguar se ka pasur plane rreth profesionit por që mbeten pak prapa shkaku i shtatzënisë.

Shumë urime! /Prive

Shiko postimin:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit