Urimi prekës i Endritit për Thaçin: Çdo ditë e jetës tënde është ditëlindje!

Ditën e sotme, ish presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, festoi ditëlindjen e 54-të.

I biri i tij, Endriti, përmes një imazhi krahë gjyshit e gjyshes i bëri një urim prekës.

“Babi, Çdo ditë e jetës tënde është ditëlindje, sepse një jetë të tërë ke qenë i gatshëm për t’u sa.krifikuar për çlirimin dhe lirinë e Kosovës.

Me shumë mall, dashuri dhe krenari shprehim urimet më të mira për ty: shëndet dhe kthim sa më të shpejtë në mesin tonë, gëzuar ditëlindjen e 54!”, shkroi ai./Indeksonline/