Urimin e Ledrit për ditëlindjen e Sarës do ta dëshironte çdo vajzë

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku.

Sot për ta është një ditë e veçantë, pasi Sara feston ditëlindjen.

Padyshim nuk kishte se si të mungonte urimi i Ledrit, i cili ka postuar në Instagram dy foto të ëmbla familjare.

”Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar reperi krahas imazheve të publikuara në Instagram.

Sara dhe Ledri janë prindër të një vajzem të cilën e kanë quajtur Poem Blu.

Kjo e fundit është një nga fëmijët më të ndjekur në rrjetet sociale./abcnews.al/