Web Analytics
BallinaSHOWBIZUsta publikon foto me Genten, vëmendje merrë veshja e tyre

Usta publikon foto me Genten, vëmendje merrë veshja e tyre

Usta dhe Genta janë një nga ciftet më të komentuara në shoë biz.

Usta është aktiv ku shpesh sjell foto pran Gentës, e tashmë edhe me dy binjakët e tyre.

Usta dhe Genta morën vëmendje me veshjen në foton e fundit.

Të dy kishin zgjedhur ngjyra të hapura derisa po duken me shumë stil./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit