Web Analytics

Vajza e Alaudin Hamitit qenka rritur kaq shumë dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë

Alaudin Hamiti është një nga moderatorët më të njohur në vend.

Ai ka dy vite radhazi që bashkëmoderon Big Brother Vip Kosova me moderatoren Jonida Vokshi.

Alaudini është baba i tre fëmijë, dy djem binjakë dhe një vajzë me të cilën së fundmi postoi disa foto.

Ai shihet pranë bashkëshortes Yllkes dhe vajzës së tyre Emës që qenka rritur e është bërë kaq bukuroshe./InfoKosova/

Shiko fotot:

Nga rubrika