Vajza e Albërijes me foto ‘hot’ në shtrat

Një zë që pëlqehet shumë për muzikën e dhuruar tash e sa vite është edhe Albërije Hadërgjonaj.

Këngëtarja me prejardhje nga Deçani, shpesh ka treguar shumë gjëra të jetës së saj private, madje edhe tradhtinë e ish- bashkëshortit dhe historinë e ndarjes me të.

E nga ajo martesë Albërija ka dy vajza, Anxhelinën dhe Agnesën, të cilat po ashtu janë të njohura për publikun.

Madje, Anxhelina ka testuar veten edhe në muzikë ashtu si nëna e saj, por duke parë imazhet e saj me shumë gjasë më shumë në shpirt i fle modelimi.

Ja kët imazh në shtrat ku shfaqet superseksi a nuk po e dëshmonë?/Kosovarja/